Klikoni për të marrë mostra falas

NE OFROJMË PAJISJE ME CILESI TË LARTË

PAJISJE GENCOR

 • Hybrid bond grinding wheels for CNC HSS tool fluting&grinding

  Rrotat bluarëse hibride për veglën CNC HSS fl...

  Veçoritë: 1. Ndjeshmëri e shkëlqyeshme, është e lehtë për t'u rindërtuar dhe rikondicionimi gjatë përdorimit është i panevojshëm 2. Siguron një saktësi të madhe të përfundimit të sipërfaqes.3. Pjesa e punës nuk do të digjet.4. Rrotat mund të punojnë në një numër formash të çuditshme.Rrotat tona të diamantit të lidhjes me rrëshirë dhe CBN janë të disponueshme të sheshta, në formë filxhani, në formë tasi dhe në formë cilindrike.Këto produkte gërryese të lidhura mund të përdoren për mprehjen e prerësve në materiale të ndryshme, pjesët e boshtit të prerjes, prerjen e kuarcit dhe xhamit, bluarjen e skajeve të...

 • Grinding Wheel sets for CNC Machining centers

  Komplete rrota bluarëse për qendrat e përpunimit CNC

  INFORMACION PËR PRODUKTIN Thyerja e flautit me performancë të lartë me linjën e produkteve.Specifikimet e reja shfaqin forca mbresëlënëse të ulëta bluarjeje dhe shkallë maksimale të heqjes së stokut me pak konsumim të profilit.veglat e bluarjes garantojnë saktësi maksimale për veglat tuaja dhe një përfundim optimal të sipërfaqes.Kjo është e gjitha për shkak të një cilësie diamanti të përshtatur. Aplikimi Bluarja me fyell të veglave prerëse TC dhe HSS Grirje me flaut me performancë të lartë të veglave të boshtit të karabit tungsten Forca të ulëta bluarjeje 1. Kombinimi i pr...

 • diamond grinding wheels for various sharpening carbide saw blades top 12a2 125X32X5(2.5/2.5)X6

  Rrota bluarëse diamanti për mprehje të ndryshme ...

  Rrota bluarëse e diamantit me lidhje rrëshirë përdoret gjerësisht në bluarjen e tehut të sharrës rrethore të karabit të tungstenit.Buza e bluarjes është e lëmuar, është e mprehtë dhe ka një jetë të gjatë shërbimi.Rrota e mbështjelljes së diamantit me lidhje me rrëshirë përdoret për përpunimin e ekranit në vend të mbështjelljes tradicionale pa gërryes.Mund të përmirësojë efikasitetin e përpunimit të ekranit të ekranit dhe cilësinë e sipërfaqes, si dhe të zvogëlojë koston. Ka një shkallë të lartë të heqjes së materialit dhe vrazhdësi të mirë të sipërfaqes.Rrota bluarëse e diamantit me rrëshirë është...

 • diamond grinding wheels for TCT carbide saw blades face for vollmer

  Rrota bluarëse diamanti për sharrë karabit TCT bla...

  Përdoret kryesisht për bluarjen e fytyrës në makinën CNC për tehet e sharrës TCT, rrotat bluarëse me diamant për mprehjen e teheve të sharrës me karabit, rrotat bluarëse me diamant për mprehjen e veglave të karabit, të tilla si Vollmer, Abm, Rekord.. Grit ndryshon sipas aplikimit.Pa marrë parasysh bërjen e teheve të reja të sharrës (Thë sharrë për përpunimin e pllakave, teh sharre për dru të ngurtë, teh sharre për alumini, teh sharre për speciale) ose rimprehje, produktet tona priten mirë.Janë tre pjesë që duhet të tokëzohen për dhëmbët ...

 • diamond & cbn grinding wheel for Carbide Rod Cutting

  Rrota bluarëse diamanti dhe cbn për Carbide R...

  Aplikimet e rrotave bluarëse të diamantit me lidhje rrëshire Rrotat e diamantit me rrëshirë përdoren për veglat e karbitit të tungstenit, xhamin e automobilave, PDC, PCD, PCBN, qeramikën, safirin, xhamin optik dhe materialet magnetike.Rrota bluarëse e diamantit të lidhjes me rrëshirë përmban forcë të vogël bluarjeje, më pak nxehtësi bluarëse, vetë-mprehje të mirë, efikasitet të lartë dhe përfundim të lartë të sipërfaqes.Përdoret kryesisht për prerje, bluarje të përfundimit, bluarje gjysmë-finitare, mprehje dhe lustrim.Është përdorur gjerësisht për përpunimin e çmuar...

 • Woodworking Tooling, Diamond and CBN Grinding Wheels

  Vegla për përpunimin e drurit, bluarje diamanti dhe CBN W...

  Rrotat për prerëset e përpunimit të drurit Matrica e përbërë mund të sigurojë ngurtësinë dhe thithjen e goditjeve Përdoret kryesisht për bluarje për prerëset e përpunimit të drurit.Rrota bluarëse kineze është e popullarizuar në mesin e klientëve brenda dhe jashtë vendit për cilësinë e lartë dhe çmimin konkurrues. Grit ndryshon sipas aplikimit.Mulli prerës i veglave të kupave me rrota bluarëse diamanti Për metal karabit Efikasitet i lartë bluarjeje, konsumi i rrotave bluarëse është relativisht i ngadaltë;Vetë-mprehje e mirë, bluarje e nxehtësisë së vogël, e lehtë për t'u futur, ...

 • Diamond grinding wheel for carbide/Round Edge Diamond Abrasive Grinding Wheel for Saw Blade Sharpening face 4b1 125x10x32x10x1

  Rrota bluarëse diamanti për karabit/Edhe e rrumbullakët D...

  Diamanti është materiali gërryes më i fortë në botë.Fortësia e tij, konsumimi dhe rezistenca termike e bënë diamantin gërryesin më të përshtatshëm për përpunimin e materialeve të tilla si: *Matel i fortë *karabit tungsteni *Materiale qeramike *Materiale magnetike *Materiale silikoni *Materialet aliazh spërkatës termik *Diamanti polikristalor dhe boshllëqet CBN Rrota bluarëse e diamantit përfshin : Rrota bluarëse e diamantit me lidhje me rrëshirë Rrota bluarëse me diamant qeramike e vitrifikuar/qeramike Rrota bluarëse me lidhje metalike.Kur bëni një...

 • Semi-automatic grinding machine diamond grinding wheel face lxd 150x16x6x1.5

  Makinë bluarje gjysmë automatike për bluarje diamanti...

  Ky lloj rrote bluarëse është i përshtatshëm për përdorimin e makinës bluarëse gjysmë-automatike të sharrës së aliazhit, e përshtatshme për fabrikat e mobiljeve ose prodhuesit e specializuar në përpunimin e jashtëm të teheve të sharrës së aliazhit.Rrota diamanti me trup bakeliti Rrota diamanti me trup bakeliti me elasticitet të mirë, e përdorur në industrinë e përpunimit të drurit, prerje pa pagesë dhe jetëgjatësi Rrota diamanti me trup bakeliti për bluarje cilindrike, elasticitet, mprehtësi dhe saktësi diamanti 4 inç i personalizuar, diamanti 5 inç...

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

 • jinyu

Përshkrim i shkurtër:

Shijiazhuang Jinyunxiang Technology Co., Ltd. është e specializuar në rrotat e lidhura me rrëshirë dhe materiale super të forta dhe rrotat bluarëse CBN.Mbi dhjetë vjet zhvillim, ne u bëmë lider i prodhuesit të rrotave bluarëse.Produktet përdoren gjerësisht në linjat e prodhimit të qindra kompanive vendase dhe të huaja.Bazuar në menaxhimin e ndershmërisë, mbajtjes së besimit, saktësisë, përjetësisë, ne dëshirojmë të ofrojmë produkte me kosto efikase, të qëndrueshme dhe të kualifikuara.

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

NGJARJE DHE SHOKËT TREGTARE

 • 1 (5)
 • 1 (1)
 • 1 (2)
 • 1 (3)
 • 1 (4)

Na dërgoni mesazhin tuaj: