rrota bluarëse diamanti dhe cbn për tehet e sharrës me brez dymetalësh këndi anësor 3A1 100X20X7X4.2

Përshkrim i shkurtër:

forma: 3A1

dimensionet: 100X20X7X4.2

Gri: D64 C46

Përdorimi: rimprehja e prodhimit të teheve të sharrës me brez të lartë Bi-Metal Band

 


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Rrota bluarëse diamanti për anën e teheve të sharrës me brez bimetal

Përmirësoni mprehtësinë e tehut të sharrës me Band Bi-Metal

Rrota bluarëse e efektshme dhe e mprehtë me diamant dhe CBN

Tehu i sharrës me brez bimetal vlerësohet shumë nga përdoruesit për shkak të qëndrueshmërisë dhe mprehtësisë së lartë.Kur bëni një teh të ri sharrë brezi,

ju duhet të zgjidhni një rrotë bluarëse efikase për t'i dhënë formë për të siguruar qëndrueshmërinë e anës, duke rritur kështu përsosmërinë

e tehut të sharrës me shirit aliazhi të prerjes,

Sipas karakteristikave të mësipërme, kompania jonë ka prodhuar enkas këtë lloj rrota bluarëse, e cila është efikase, e mprehtë dhe ka

rezistencë e mirë ndaj konsumit për të përmbushur nevojat e fabrikave që prodhojnë tehe sharre me brez bimetal.

Teh sharre me brez bimetal për përpunimin e rrotave bluarëse me diamant, teh sharre me brez çeliku me shpejtësi të lartë përpunuese CBN,

Përveç kësaj, rrota bluarëse me diamant ose CBN mund të personalizohet gjithashtu sipas nevojave të klientit

Për përpunimin specifik dhe madhësinë e produktit, ju lutemi shihni hyrjen e figurës.

diamond

diamond

grindingwheel

wheel

wheel

wheel

 

 

diamond

diamond

Përpunoni dhe personalizoni forma të ndryshme

wheel

 

1 2


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Produkte të ngjashme

  • diamond & cbn grinding wheel Alloy Steel Bandsaw Blade face md2 175x32x12(2)x2

   rrota bluarëse diamanti dhe cbn çeliku aliazh B...

   Rrota diamanti në sipërfaqen e tehut të sharrës me shirit bimetal Përmirësoni qartësinë e tehut të sharrës me shirit bimetal 1ZD1 175 mm X32 mm X12 (2) mm X2 mm 1ZD1 150 mmX32 mmX2.8 mmX5 mm Për shkak se sipërfaqja e dhëmbit të aliazhit të sharrës me shirit bimetal është e shkurtër, rrota me sipërfaqe të vogël kontakti është prodhuar në mënyrë profesionale, por jetëgjatësia e timonit duhet të garantohet.Prandaj, forma e mëposhtme është krijuar për të siguruar jetëgjatësinë e timonit.Një dizajn shumë i përsosur mund të garantojë si deformimin e...

  • diamond & cbn grinding wheel for bi-metal band saw blades top 12a2/20° 125X20X3.6(1.8/1.8)X6

   Rrota bluarëse diamanti dhe cbn për dy metale ...

   Rrota diamanti për tehet e sharrës me shirit bimetal të sipërm Dy lloje diamanti përdoren për të zgjatur jetën e rrotës bluarëse duke siguruar përfundimin.Përmirësoni qartësinë e tehut të sharrës me shirit bimetal.Formim një herë për të reduktuar gabimet në ngarkimin dhe shkarkimin dytësor.Rrota diamanti për sharrë me shirit bimetal.CBN për sharrë me shirit metalik.Kur përdorni këtë lloj rrote bluarëse, tehu i sharrës me brez bimetal mund të sigurojë që i gjithë rrethi të kërcejë brenda 0,05-0,1 mm, gjë që përmirëson shumë...

  Na dërgoni mesazhin tuaj: